Hopp til globalmeny Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk

Arbeidsgruppa

Arbeidsgruppa for Samspel Hordaland:

Arbeidsgruppa for SAMSPEL Hordaland
Namn:Tittel: Institusjon:Epost/telefon:

Ronny Skaar

Vara: Charlotte Espeland

Fylkesdirektør kultur og idrett DKS Hordaland fylkeskommune ronny.skaar@hfk.no 

charlotte.espeland@hfk.no
Kristin Geiring Vara: Bjørn Andersen Rådgiver Norsk kulturskoleråd kristin.geiring@kulturskoleradet.no 

bjorn.andersen@fjell.kommune.no
Magne Espeland vara: Harald Eikaas Professor Kunstfag ved lærarutdanninga, HSH magne.espeland@hsh.no  

harald.eikaas@hsh.no
Øyvor Johnson Seksjonssjef kunst og kultur Bergen kommune Oyvor.Johnson@bergen.kommune.no
Monica Håkansson Fagavdeling barnehage og skole Bergen kommune Monica.Hakansson​@bergen.kommune.no
Anne-Len Thoresen   Kunst- og Designhøgskolen anne-len.thoresen@khib.no
Silje Valde Onsrud Sekretariat Samspel Høgskolen i Bergen svo@hib.no
Dag Ove Vareberg Seniorkonsulent SEKKK Høgskolen i Bergen dov@hib.no

Lista er oppdatert 29.9. 2015