Hopp til globalmeny Hopp til hovedmeny Hopp til innhold Hopp til søk

Styringsgruppa

Samspel Hordaland

Namn:Tittel: Institusjon:Epost/telefon:
Nathalie Golis Kultur og ressursutvalg Hordaland fylkeskommune ngolis@gmail.com
Cecilie Ohm Direktør   Kunst- og designhøgskolen   cecilie.ohm@khib.no  
Anne Hjermann Utdanningsdirektør Fylkesmannen fmhoakh@fylkesmannen.no

Liv Kari Eskeland

Nils R. Sandal (vara)

 

Styremedlem

 

Styreleder

 

Norsk kulturskoleråd

liv.kari.eskeland@stord.kommune.no

nils.r.sandal@online.no

Hilde Steinmoen Dekan Kunstfag ved lærarutdanninga, HSH Hilde.Steinmoen@hsh.no
Johan Myking Vara: Frode Thorsen Professor, nordisk Professor, musikk HF-fakultetet, UiB Frode.Thorsen@grieg.uib.no
Odd Harald Hundvin Direktør for fagavdeling barnehage og skole Bergen kommune oddharald.hundvin@bergen.kommune.no

Anne-Marit.Presterud@bergen.kommune.no
Ole Gunnar Søgnen Rektor Høgskolen i Bergen ogs@hib.no

Lista er oppdatert 16.2. 2015